Kuličková dráha

kuličková dráha
Kuličková dráha
Kuličková dráha
Cena půjčovného
180 Kč / měsíc
Popis hračky
Kuličková dráha je vyrobena z kvalitního bukového dřeva. Oproti kuličkové dráze z plastu je robustnější a je opticky i na dotek propracovanější. Typická povrchová struktura a nezaměnitelná vůně dělají ze dřeva mimořádně zajímavý materiál, který děti rády zkoumají. Proto má dřevo u dětí vysokou rozpoznávací hodnotu.
 
Hladké hrany a povrchy činí hraní pro děti naprosto bezpečným. Barvy kuličkové dráhy jsou 100 % přírodního původu, odolné vůči slinám a jsou speciálně vyvinuty pro dětské hračky. Kuličky mají velikost 46 mm v průměru, a proto nehrozí nebezpečí jejich spolknutí dítětem. Splňuje normu CE EN 71 (Bezpečnostní předpisy pro dětské hračky).
 
Dítě při hraní využívá pohyb – rozvíjí tak své pohybové nadání. Jemná motorika ve vývoji hraje velmi důležitou roli.
 
Dítě při hraní intenzivně zapojuje svůj mozek – rozvíjí tak logické myšlení. Namáháním mozku se vytvářejí nové spoje, které ovlivňují to, jak dobře bude dítě řešit logické problémy. Kromě toho interaktivní pohybové hračky působí pro lepší spánek, který je u malých dětí extrémně důležitý a pomáhá do mozku uložit všechny nové věci, se kterými se dítě přes den setkalo.
 
Dítě se učí trpělivosti – rozvíjí tak důležitou vlastnost pro budoucí život. Současně se učí zaměřit svou pozornost a soustředit se na danou aktivitu. Podporuje se tím správný rozvoj dítěte. Někteří rodiče říkají, že dítě je šikovnější a dělá rychlejší pokroky než děti ve stejném věku.
Balení obsahuje
Sestavenou kuličkovou dráhu, 4 barevné kuličky, jezdítko kašpárek a jezdítko kytka a autíčko nebo vláček.
Parametry